Vaše ohlasy

Dobrý den paní Brodinová.
Oceňuji synův pokrok v řeči, který v poměrně krátké době byl znatelný a děkuji za nápovědu, jak lépe komunikovat v rodině.
Pěkný den,

R. Hanusová

„Myslím, že k uvědomění si toho, jak komunikujeme, to opravdu potřebujeme slyšet, že často užíváme negativní komunikaci s předponou ne- .... namísto pozitivních povzbuzovacích vět. Často nevíme, jak bychom to jinak řekli nebo vyjádřili a potřebujeme inspiraci. Myslím, že toto téma je opravdu přínosné pro posluchače a přeji Hance, aby nabrala dost sil a odvahy k dalším přednáškám a představením milé a užitečné knihy."

Jarka Hrdličková


„Jsem rád že jsem se mohl zúčastnit přednášky o knize MAMI, TATI, JAK SI SPOLU POVÍDÁME ve Svitavách v nemocnici 28.07.2016. Bylo to pro mě úžasné představení přirozené komunikace z pohledu ženské energie a uvědomění si sama sebe, od narození až po čas dospělosti Je to inspirace nejenom pro ženy, ale i pro mužskou část populace, jak mezi sebou vést komunikaci

Všem doporučuji tuto knihu koupit nebo alespoň si vyslechnout prezentaci knihy."

J. Vimr


„Po shlédnutí přednášky Přirozená komunikace s dětmi a přečtení knihy Mami, tati, jak si spolu povídáme, jsem dospěla k závěru, o který bych se s vámi ráda podělila. Když mi bylo 40 let, otěhotněla jsem, vím a narodilo se nám čtvrté dítě, náš benjamínek Martin, letos mu bude už osm let. I my jsme jedni z rodičů, co Martina okřikují slovy – nelez tam, neskákej, koukej, jak ses umazal… Tímto způsobem jsme vychovávali i ostatní děti. Nyní jsem objevila něco, co mě samotnou překvapilo. Hanka v knize píše – přestaňte se o mě nesmyslně bát. A má pravdu. Děti vyrostou hodně rychle a my máme s manželem velkou motivaci – jdi si hrát, nemám čas, neběhej …- tato slova už od nás neuslyší. Touto cestou bych chtěla Hance a všem, kdo se na knize podíleli poděkovat."

Alžběta Kopecká

Dobrý večer Hanko

Seminář mi potvrdil věci, na které jsem si v poslední době přišla sama, což je moc příjemné potvrzení správnosti cesty. Hodně mě pošťouchla opakovaná informace, že je možné přepsat negativní tvrzení v hlavě, což nyní používám každou chvíli jako doplněk další práce na sobě. Úplně nejvíc mě na semináři bavila společná energie žen, které se navracejí zpět do své přirozenosti a mohou tak být světlonoškami i pro ostatní. Protože já už ve světě, který funguje dle starého paradigmatu, žít nechci. A ani nemůžu.

Přeji krásný večer,
zdraví,
Irena Škaldová

Audio záznam rozhovoru z pořadu Dobrá rada Českého rozhlasu Olomouc.

Dobry den,
Dakujem za mail.
Vasa praca je uzasna a ma neskutocnu hodnotu.
Neuvazovali ste, ze to budete sirit aj cez webinare, aby sa mohli zapojit aj ludia ktorý su dalej.
Mali by ste zaujem aj o Kosice ci Slovensko.
Ak by ste prisli, ake podmienky su k tomu potrebne.
Dakujem
Pekny den
Pavol Dudrik

Lednová přednáška Hanky Brodinové ve Žďáru nad Sázavou mě příjemně překvapila. Předčila moje původní očekávání, zaujala a inspirovala k zamyšlení. Uvědomil jsem si například, jak důležitou roli hraje neverbální komunikace mezi námi již od chvíle, kdy jsme jako malá miminka přišli na tento svět. Bylo to milé setkání. Děkuji.
Junek Martin, Žďár nad Sázavou.